Assassin's Creed

Šajā nedēļas nogalē uzinstalēju un izgāju Assassin’s Creed. Gribēju uzrakstīt, ko par spēli domāju, bet uzdūros jau gatavam rakstam, kas 100% nolasa manas domas un uzliek tās uz papīra. Angliski.
Load This – Five things wrong with Assassin’s Creed.
Ja vēl pašam rakstam es būtu varējis ko piebilst vai papildināt, tad arī to jau papūlējās izdarīt manā vietā komentētāji:

wayne brandon:
And another thing.. maybe I was expecting this game to be a type of role-playing game but there’s not side missions to keep your interest! I saved all the citizens in a poor district in a map and you know what happened? Nothing! No reward just some bunch of lame guys that hold other guys at bay! BAH!

Pat Jenkins
I gotta say I agree with the review pretty much 100%. I could happily deal with all of the flaws but one: the funneling of your actions during your assassination. Here i am, spending 20 minutes plotting intrusion and escape routes, directions and angles, picking off guards and generally orgasming over the seeming “dynamic-ness” of the game, only to be told “no, you’re gonna do it this way” and thrown into the most *NON-STEALTH-ASSASSIN* guard infested free for all cluster-f*ck that would make Dante jealous.

They shoulda named the title “Guy-who-kicks-the-door-in-and-messily-slaughters-certain-people”‘s Creed.

Patrick Hogg
First: All the beggars and drunks bother you. I’ve no problem with that. However, they don’t bother anybody else in the world. There’s hundreds of people for them to bother like they bother you, but they don’t, at least, I never saw them do so.

Papildināts
Piemirsu piebilst – kaut arī ar saviem trūkumiem, spēle tomēr ir diezgan izskatīga un spēlējama, citādi jau es nebūtu pie tās nosēdējis vairāk kā 2 dienas. ;) Tāpēc šo rakstu nevajag uztvert kā spēles nolikšanu, drīzāk drusku žēlumu, ka tik lieliska spēle nebija vēl lieliskāka (lai gan varēja būt) un neaicināja pie tās pavadīt vairāk kā nedēļas nogali. Bet nu priekšā vēl ir Mass Effect, tā kā sērošanai daudz laika neatliek. ;)

P.S. Ja kādam ir tāda pati problēma, kā man, ka spēlē pazūd runātāju balsis, atstājot tikai skaņas un mūziku – risinājums ir nogriezt Hardware Acceleration un/vai Sample rate conversion quality uz, attiecīgi, None un Good iekš Advanced Audio Properties.

3 Comments on “Assassin's Creed

  1. Man uz AMD 2800+ Athlon X2, 3 GB DDR2 RAM un GeForce 8800 GT spēle bija tīri normāli spēlējama uz 1152×864 un maksimālajiem settingiem. Īstenībā bija spēlējama pat uz 1600×1200, bet pie aktīvākas kustības un lielākiem skatiem drusku tomēr raustījās, tāpēc samazināju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*