Kā es iemācījos labās rokas likumu

Ne kā labās rokas. Es to uzsūcu kā “party time” likumu. Tas izklausās šādi (protams, runa par vienādas nozīmes krustojumiem bez zīmēm, luksoforiem un transportlīdzekļiem, kam vienmēr priekšroka — sabiedriskais, operatīvais, BMW):

Krustojums ir pulkstenis.
* Ja vēl ir 9 (tu brauc pa kreisi), tad pusnakts (uz priekšu) un 3 no rīta (pa labi) vēl ir priekšā (viņiem ir priekšroka), un, ja tu mēģināsi visu sasteigt jau deviņos, tusiņš var beigties smagi.
* Ja jau ir pusnakts (brauc taisni), tad 9 (kreisā puse) jau ir pagājusi, un tāpēc vairs ir vērts vaktēt tikai rītu (labo pusi).
* Ja jau ir 3 rītā (brauc pa labi), tad gan 9, gan pusnakts tev jau ir aiz muguras, un atmiņās gremdēsies vēlāk, tagad jābrauc mājās.

Protams, ja negrib party, tad var vēl vienkāršāk — krustojums ir pulkstenis, tavs izvēlētais ceļš ir tagadne, bet priekšroka jādod tikai tiem, kas brauc no nākotnes. Bet kurš gan negrib party? :D

4 Comments on “Kā es iemācījos labās rokas likumu

  1. Es negrib party. Bet doma nav slikta. Vienalga, kādas asociācijas, galvenais, lai atceras :)

  2. Doma ir visnotaļ atraktīva :) It īpaši man patika BMW kategorizācija. Šo ДДД likumu (дай дорогу дураку) atcerēties ir vissvarīgāk par visu :) Veiksmi mācībās! Kad domā doties uz CSDD?

    • Teoriju biju gatavs nokārtot divas nedēļas pirms pieteicos autosklā vēl marta beigās. :) Diemžēl likums ir tāds, ka ātrāk par 2. jūniju mani nekur nelaidīs. Praksi — kad instruktors teiks, ka esmu gatavs, tad arī nobraukšu vēl vismaz 3 nodarbības, pirms doties uz CSDD. :P Ceru, ka ne īpaši vēlāk par teoriju.

  3. Ja bez party tas ir izsakāms vienā skaistā teikumā par to, ka jādod priekšroka tiem, kas no nākotnes, tad es iztikšu bez party. :P

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*