Success!

Memor32
Nupat palaidu pirmo pirātisko spēli (to pašu, ko nopirku, domādams, ka tā ir legāla) uz sava nemodētā PS2 slim! :) Brīnišķīgais risinājums saucas Memor32 un izmaksāja man 40 Ls. Bet nu pa punktiem (kā parasti):

  1. Nopirku Memor32. Dabūt to var daudz kur, es izvēlējos Lielbritānijas Internet veikalu thegametrain.com. Brīdinājums: karte NENĀK komplektā ar kabeli, kas visur tiek attēots! Par laimi, der tas pats kabelis, ko pieslēgšanai pie datora izmanto GameBridge, tāpēc man nenācās to dzīt rokā papildus.
  2. Ielādēju un uzinstaēju Memor32 draiverus un SaveGame manager.
  3. Patestēju karti tās paredzētajai funkcionalitātei – Final Fantasy X seivi pārkopējās uz datoru tā, ka prieks.
  4. Ielādēju un uzinstalēju Memento, pārformatēju karti un uzinstalēju 1.1 firmware.
  5. Uztaisīju nelegālās spēles (Ice Age 2, BTW, nopirku tikai tāpēc, ka tā bija vienīgā NTSC spēle, kas veikalā bija) diska kopiju ISO formātā, “pielaboju” ar Memento patcheri, uzrakstīju uz tukša DVD un palaidu ar pirmo piegājienu.

Tā kā, par spīti vēl vienam tēriņam (domājams, ka pēdējam, ja nu vienīgi kādreiz nesagribēsies GameShark) PS2 sāgā, dzīve atkal ir rožaina – es ne tikai varu spēlēt jebkuru PS2 spēli, bet man arī ir praktiski bezgalīgi daudz vietas seiviem. :)

2 Comments on “Success!

  1. Hehe. Tad jau buus jaadodas ciemos kaadreiz ieveerteet FFX, maasinja jau nopriecaajaas :)

  2. Tā kā man ir divi PS2, plus vēl pirmais PlayStation, no kā paņemt video vadu, pilnigi iespējams sarunāt aizdošanu (tad, kad beidzot tikšu pie strāvas pārveidotāja). :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*